Domy z bali Markisz

Domy drewniane

Marzą Państwo o przytulnym, pięknym domu dla swojej rodziny? Nasza firma Domy drewniane Markisz zajmuje się budową domów z bali już od 1995 roku, więc mogą mieć Państwo pewność, że profesjonalnie zrealizujemy Państwa marzenie.

Naszedomy drewniane cieszą się ogromną popularnością wśród klientów z całej Polski. Wykonujemy drewniane domy z bali przy użyciu starannie dobranych, naturalnych surowców i najnowszych technologii. Stosowane przez nas bale o odpowiedniej grubości powodują, ze wybudowany przez nas dom nie potrzebuje żadnych dodatkowych dociepleń i może być zamieszkiwany przez cały rok.

Mogą Państwo wybrać rodzaj bali do budowy: dysponujemy balami ciętymi, toczonymi oraz ciosanymi. Pokrycia dachowe naszych domów z bali wykonywane są w sposób w pełni naturalny. W galerii zdjęć mogą Państwo obejrzeć nasze przykładowe projekty domów i zapoznać się z cennikiem. Możemy zbudować dom według projektu dostarczonego przez Państwa, lub też zaproponować projekty biur projektowych współpracujących z nasza firmą.

Domy z drewnianych bali to wyjątkowe połączenie tradycji z nowoczesnością. Mieszkanie w wybudowanym przez nas domu to gwarancja trwałości dobranych przez nas naturalnych materiałów i przyjemnej atmosfery. Grono zadowolonych klientów świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez fachową ekipę naszych pracowników.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.